FlAsh_7

Fungovalo by HDR, když bych udělal z 1 fotky 3 růzké expozice softwarově a uložil zvlášť?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud fotíš do RAWu a při jeho vyvolávání si vyexportuješ do TIFFu víc fotek s různou expozicí, tak to funguje docela odstojně. Pokud máš fotku v JPEGu, tak už s tím žádná extra kouzla neuděláš.

Další odpovědi
Dochy

Podle mně NE. Existují způsoby jak barvy a hlavně jas „vylepšit“ a stačí jim (v některých případech) běžný snímek. Ale HDR je o něčem jiném a tímto SW řešením to plně nenahradíš. Zkrátka z ho… bič neupleteš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.