AnnMary

Fuji FinePix S9500…objektiv?

http://www.fo­toradce.cz/fo­toaparaty/fuji­film-finepix-s9500-cislo269

Nevíte prosím, zda je u teto zrcadlovky Fuji FinePix S9500yměnitelný objektiv?

Odpovědi
kuba007

jo, je

mosoj

Nevěř tomu nemá, ale má dost dlouhý zoom !!!, který ti nahradí více objektivů.
A umí i makro. A není to zrcadlovka ale kompakt EVF !! s docela solidně velkým snímacím čipem.
Pokud ti nebude vadit váha 3/4 kg a rozměry -+ solidní cena – ber !!

Děda Louda

Fuji FinePix S9500 není zrcadlovka, nýbrž kompakt s ultrazoomem. Patrně žiješ v bludu.