p-e-t

Fotomontáže v jakém programu?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat v jakém programu hlavně jednoduchém programu udělám nějakou fotomontáž (lehce) např. vymenit nekomu hlavu :D Ptám se tedy na nějaký jednoduchý program.

Nejlepší odpověď
mosoj

Výběr části fotografie a její výměna, již patří mezi složitější postupy editace.
Tomu musí odpovídat i program. Takže v žádném jednoduchém na obsluhu to zřejmě nepůjde. Z těch co tu byly jmenovány to jde určitě v Gimpu, Zoneru a PS. Ty ostatní neznám ale myslím si že to v nich udělat nepůjde.

Další odpovědi
romik01

Dobrý den
Zkuste Gimp je freeware.
A nebo si pohrajte tady napr: http://www.pi­zap.com/

OuSí

Já osobně doporučuju Addobe Photoshop… Bohužel není plná verze freeware.. Ale Podle mě nemá konkurenci… Buď ho kup… a nebo stahni trial a Crackni to :) (ovšem nelegalní) ae má to tak dost lidí :D

Fallen Angel

Adobe Photoshop, Zoner Studio. Nejsou freeware, ale určitě se daj někde stáhnout, zkuste to na ulozto.cz

roxy52

Dost dobrý je http://www.stud­na.cz/cartoonist-p-3474.html

anonym

Zkus Picasa3.

Bironc

nejjednoduší na ovládání je PhotoFiltre, ale přesto doporučuju stáhnout i s češtinou