zjentek

Co je složitější na obsluhu, Facebook, anebo Microsoft Office?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To netuším, ale vzhledem k tomu, že účet na FB mají i lidé, o jejichž inteligenci silně pochybuji, tipuji, že Office bude složitější, např. MS Acces je poměrně složitý program.

Další odpovědi
Tw!st

Co je složitého na Facebooku? postování statusů, nebo snad chatování?

dubraro

Office je velmi komplikovaný systém, asi nikdo nevyužívá (neumí) všechny jeho funkce.

ivzez

Kancelářský balík.

Ale nedoporučuji podceňovat ani nastavení Facebooku
a soukromí na něm. Pokud někdo chce mít pokoj od reklam,
nechce sdílet veřejně své údaje, přátele, fotky či statusy,
je potřeba trpělivost, vystřídat FB v různých jazycích, protože
překlady nejsou přesné a kolikrát ani originál neprozradí,
co chtěl autor říci, …

@Twist:
Jak zablokovat reklamu na Facebooku bez adBlocku?

zjentek

Ad ivzez-
Přesně tak jsem to myslel. Nastavení Facebooku rozhodně nepovažuj u za jednoduchou věc.