Ang

Fotografování – kdo má právo na fotku?

Dobrý den,

tak mě napadlo: když se nechám vyfotit u fotografky a ona mi všechny (cca 40 fotografií) pošle přes internet (tyto náhledy jsou v ceně) s tím, že já si mám vybrat jednu fotografii pro úpravu a vyvolání, co ten zbytek? Když se mi jich líbí víc, mohu je kdekoliv libovolně uveřejnit (jsem na nich já a u každé bych napsala, kdo je vyfotografoval) nebo potřebuji souhlas fotografky?

Děkuji moc.

Odpovědi
www

Ty sis koupila její službu.
Tedy máš právo.

♥♥♥

Když si ty fotografie koupíš jsou tvoje a dělej si s nimi co chceš. :)
Doplňuji:
Souhlas nepotřebuješ :)