Fotka – animace

Dobrý den, vyfotila jsem si syna jak drží kytaru.Chtěla bych se zeptat jestli by nešlo v nějakém programu udělat animaci jako že na ni hraje děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Z jedné fotky těžko. Pokud budete mít několik fotek z průběhu hraní. Můžete z nich v PS složit GIF animaci.

Další odpovědi
anonym

přesně tak, z více fotek to jde, nebo si rovnou natočte video.. ale z jedný fotky těžko (ikdyž i to by se dalo ale pro laika nevim jestli je to vhodný)..