Hanny10

Jak nastavit fotku (portrét)u e-mailu?

Když v nastavení vložím fotku, kterou chci mít u hlavičky e-mailu, je po uložení rozmazaná. Přitom je fotka normálně při zobrazení v prohlížeči fotek kvalitní.
Co s tím?
Doplňuji:
Ano, na seznamu. Nejdříve jsem ji vkládala velkou a pak i zmenšenou, ale nepomohlo to.. je to pořád rozmazané.

Nejlepší odpověď
Alesh

Na jakým mailu? na Seznamu? A ty ji vkládáš jako normálně velkou, s tím, že ji server sám zmenší? Pokud ano, zkus si ji nejdřív sama v nějakém grafickém programu zmenšit na serverem požadované parametry, mohlo by to pomoct.

Další odpovědi
beer

Běž na Seznamu do mailů, vlevo dole klik na Nastavení. Tam v části portrét klik na Upravit portrét a před vložením fotky z PC se dočteš toto:
„Vyberte, prosím, ze svého disku obrázek, který chcete použít jako portrét. Portrét má maximální rozměry 50×60 bodů. Můžete poslat obrázek ve formátech PNG, JPEG, BMP nebo GIF. Pokud pošlete obrázek ve formátu GIF (např. animovaný), musí mít stanovené rozměry. Pokud pošlete obrázek v jiném formátu, na následující stránce po odeslání můžete z obrázku určit část (výseč), kterou si přejete jako portrét použít.“
Důležité jsou ty maximální rozměry 50×60, jakmile děláš tu výseč, nemusí být kvalita výsledného obrázku uspokující.

anonym

Až budeš na Emailu, klikni na „můj účet“, změnit fotku, vybrat a je to, vybereš si ji ve svých složkách, nemusí to být tvoje fotka, téé jedno, co tam dáš, ale uvidí to i další, tak radši něco normálního
Doplňuji:
asi je pořád moc velká

Sůwa

pro beer : postupovala jsem přesně podle návodu ( cvičně ) a zaujal mne ten GIF. To se pak skutečně chová jako GIF? Ještě jsem to u nikoho neviděla, ale zajímá mne to a nejspíš to i vyzkouším.