Hanny10

Jak nastavit fotku (portrét)u e-mailu?

Když v nastavení vložím fotku, kterou chci mít u hlavičky e-mailu, je po uložení rozmazaná. Přitom je fotka normálně při zobrazení v prohlížeči fotek kvalitní.
Co s tím?
Doplňuji:
Ano, na seznamu. Nejdříve jsem ji vkládala velkou a pak i zmenšenou, ale nepomohlo to.. je to pořád rozmazané.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3373 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Alesh

Na jakým mailu? na Seznamu? A ty ji vkládáš jako normálně velkou, s tím, že ji server sám zmenší? Pokud ano, zkus si ji nejdřív sama v nějakém grafickém programu zmenšit na serverem požadované parametry, mohlo by to pomoct.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
beer

Běž na Seznamu do mailů, vlevo dole klik na Nastavení. Tam v části portrét klik na Upravit portrét a před vložením fotky z PC se dočteš toto:
"Vyberte, prosím, ze svého disku obrázek, který chcete použít jako portrét. Portrét má maximální rozměry 50x60 bodů. Můžete poslat obrázek ve formátech PNG, JPEG, BMP nebo GIF. Pokud pošlete obrázek ve formátu GIF (např. animovaný), musí mít stanovené rozměry. Pokud pošlete obrázek v jiném formátu, na následující stránce po odeslání můžete z obrázku určit část (výseč), kterou si přejete jako portrét použít."
Důležité jsou ty maximální rozměry 50x60, jakmile děláš tu výseč, nemusí být kvalita výsledného obrázku uspokující.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

anonym

Až budeš na Emailu, klikni na "můj účet", změnit fotku, vybrat a je to, vybereš si ji ve svých složkách, nemusí to být tvoje fotka, téé jedno, co tam dáš, ale uvidí to i další, tak radši něco normálního
Doplňuji:
asi je pořád moc velká

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Sůwa

pro beer : postupovala jsem přesně podle návodu ( cvičně ) a zaujal mne ten GIF. To se pak skutečně chová jako GIF? Ještě jsem to u nikoho neviděla, ale zajímá mne to a nejspíš to i vyzkouším.

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek