Fotbalzive.cz v Linuxu

Marně se snažím rozjet live streamy pod Linuxem, nekdy nefungují ani archivy všech televizí. Když už pomocí pluginu rozjedu jeden archiv, zase nefunguje druhý.

Odpovědi
roy_x

Jednoznačně použít doplněk pro Firefox MediaPlayerCon­nectivity. Najde si sám přehrávače, vyberete si svůj oblíbený, a poté v okně se streamem uvidíte tlačítko Play. Kliknete a stream (nebo záznam z archivu TV) se v tomto přehrávači otevře. Funguje to fakt báječně. Škoda, že něco podobného není i pro ostatní prohlížeče. Umí chytit řadu formátů (doporučuju jako přehrávač nastavit VLC, ten si poradí skoro se vším).