Bobmarley

Fólie na mobilu

Je OK ji odlepit nebo se potom snadno poškráb display?

Nejlepší odpověď
Hlada

Folie s kterou se přístroje prodávají není dostatečně průhledná ani trvanlivá. Nejlepší je koupit ochranou fólii k tomu určenou.

Další odpovědi
xVinc

Ja sem je vždy odlepil, samozřejmě chrání displej.
Dají se koupit nové a ty mi připadají lepší než standardně dodavane z vyroby

Adis99

Tak já jsem ju hned odlepila…Ale žádný extra škrábance tam nejsou… Občas se to prostě trošku škrábne ale jinak v poho… Aspoň u mě..

Alesh

Mít mobil s folií mi přijde stejně zvláštní jako mít ovladač na TV v igelitovém pytlíku.
Ber to tak, že ten mobil ti vydrží řekněme ± 2 roky, pak si stejně nejspíš budeš pořizovat nový, protože zas budeš chtít nějaké nové vymoženosti, co do těch nových mobilů výrobci narvou. Za tu dobu se ten mobil fyzicky opotřebuje a jestli bude mít navíc poněkud poškrábanější displej, je prakticky jedno.