jejdanajky

Finanční prostředky-vypořádání SJM

Manžel 3 měsíce před podáním žaloby o majetkovém vypořádání SJM vybral peníze ze svého účtu a zrušil stavební spoření. Musí prokázat, jak s penězmi naložil, případně mám nárok na polovinu? Nebo soud zajímají jen AKTUÁLNÍ fin.prostředky?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Hm, myslím, že to je otázka pro právníka. U těchto věcí jsou možná nějaké možnosti a lecos se možná dá prokázat. Třeba bude důležité, kdo peníze na stavební spoření ukládal apod. Ale moc bych s tím dotazem neotálela, čím dříve, tím lépe.