MonkeyKing

Filmy na Youtube

Pomozte mi prosím najít a třeba i dát nějaké tipy na filmy a díly seriálů na Youtube. Je jich tam málo v česmtině a vždycky strávím hodiny hledáním. Ale pokud znáte i v angličtině, tak taky by se šikly.

Děkuji předem
Doplňuji:
Neznáte můj problém – já se na to chci dívat na mobilu a na něm mi moc nejdou dlouhý videa z internetu, protože po pár minutách mi to spadne (stává se u sledujemefil­my.cz), ale jinak díky.
Jinak Pokouřeníčko jsem zhlédl několikrát a vždycky mě rozesměje

Nejlepší odpověď
zelezo1983

hledej na uloz.to ne?? tam to mas ve smes v cestine nebo s ceskymy titulky

Další odpovědi
Bedy

Jak píše zelezo1893 – co takhle zkusit hledat jinde, třeba na již zmíněném Uloz.to nebo třeba na share-rapid.com apod.

Anette

když se chceš dívat na youtube,tak tam stačí zadat: celé filmy (nebo full movies),ale jsou tam docela na nic filmy..mnohem lepší je stránka www.sledujeme­filmy.cz nebo www.sledujeme serialy.cz :)

Andre5000

Já také doporučuji raději ulozto.cz a ttitulky.com.

partep12345

Koukni se třeba na filmy na Youtube : RRRrrr!!! , Drž hubu ( jsou to komedie )
Doplňuji:
Teda RRRrrr !!! to tam vlastně je jen na části …

BblackK

Některé seriály jsou v HD na koukni.cz. Filmy apod jsou online většinou ve špatné kvalitě proto lepší stahovat, jednoznačně největší výběr na warcenter.cz.

jermeister

zkus tam zadat : Filmy cz… jinak znam: pokouřeníčko :D (puff puff pass)

anonym

Můžeš sledovat i zde http://filmy.ki­notip.cz/ http://www.vi­deohumor.cz/ka­tegorie/
http://www.you­tube.com/play­list?list=PL1F817BD4­32260895