KARI05

Pomuzete mi s youtubem?

Ahoj dneska jsem chtěla na svůj profil na youtube ale nejde furt mi to opakuje ze provádění této operace se stala chyba…resetovala jsem to asi 100 ale furt mi to píše to totéž jde to nějak jinak než to furt resetovat

Odpovědi
anonym

Zkus to přes jinej prohlížeč,občas se to stane,ale nebývá to často,že to na některém prohlížeči vypadne.
Ted jsem to zkoušel a funkguje mi to na mozille a i na exploreru.

bolak

Zkus promazat cookies v prohlížeči.

kajicek94

Přejdi na jiný int. prohlížeč a přeinstaluj vadný. Pokud nepomůže zůstaň u „správně běžícího“.