Avatar uživatele
zjentek

Figurovala (dle vás) konzistence horkýho asfaltu při zrodu myšlenky na pozdější vynález potraviny zvané Termix?

;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, gagaga, gecco, hapiky před 2536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nenapadlo mně spojit si konzistenci a pach asfaltu a termixu. Ale možná to zaujalo výrobce výrobce termixu.

Asfalt několikrát skončil na mých botách, těžko šel odstranit, litovala jsem žížalu, která v něm uvízla, termix v žaludku
.
Ale přiznávám, že když se začal tetrmíx vyrábět, docela mně chutnal, mám dojem, že čokoládový..

Dnes se občas objeví retro Termix, nechutnala jsem, jen jsem četla, že je s tím minulým nesrovnatelný, protože dnes se používají modernější postupy a jsou jiné požadavky na suroviny a kvalitu.

Slova mě nepřesvědčila, nezdá se mně, že by všechny výrobky byly vyšší kvality než v minulosti. …

Místo, kde asfaltují silnici, raději obcházím, stejně tak si nevšímám regál v marketu, kde je termix. Přece asfalt taje v horku stále, zatímco .termix se před horkem schovává.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Možná jo, ale ta barva ani chuť se jim moc nevyvedla. Není nad pravý asfalt!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání