zjentek

Figurovala (dle vás) konzistence horkýho asfaltu při zrodu myšlenky na pozdější vynález potraviny zvané Termix?

;)

Nejlepší odpověď
annas

Nenapadlo mně spojit si konzistenci a pach asfaltu a termixu. Ale možná to zaujalo výrobce výrobce termixu.

Asfalt několikrát skončil na mých botách, těžko šel odstranit, litovala jsem žížalu, která v něm uvízla, termix v žaludku
.
Ale přiznávám, že když se začal tetrmíx vyrábět, docela mně chutnal, mám dojem, že čokoládový..

Dnes se občas objeví retro Termix, nechutnala jsem, jen jsem četla, že je s tím minulým nesrovnatelný, protože dnes se používají modernější postupy a jsou jiné požadavky na suroviny a kvalitu.

Slova mě nepřesvědčila, nezdá se mně, že by všechny výrobky byly vyšší kvality než v minulosti. …

Místo, kde asfaltují silnici, raději obcházím, stejně tak si nevšímám regál v marketu, kde je termix. Přece asfalt taje v horku stále, zatímco .termix se před horkem schovává.

Další odpovědi
Kepler

Možná jo, ale ta barva ani chuť se jim moc nevyvedla. Není nad pravý asfalt!