nwm

Far Cry 3– špatné načítání

Dobrý den,dnes jsem si nainstaloval FC3. Vše funguje jak má jen když mě někdo zabije nebo odhalí prostě když se to má jako by znova načíst tak se to sekne a nic to nedělá.A při hře se mi pořád ukazuje že se hra ukládá.

Předem díky za radu.

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Pravděpodobně je poškozený nějaký soubor zkus to celé reinstalovat i smazat složky z registrů. Pokud to nepomůže zkus to spusit přes autorun já jsem tu hru totiž hrál a pokaždé když jsem zapl tak se to zachvíly seklo zkoušel jsem to řešit i na odpovědích ale pak jsem to zkusil spustit přes autorun a hra jela v pohodě.
Doplňuji:
Něco jsem zapomněl dodat když ti reinstalace nepomůže a autorun ano tak to potom vždy spouštěj přes autorun.