Fakt, nebo fejk? Světový objev srbského vědce: Molekulární vodík?

Nějak se mi to nezdá.

Recovery with HydroFX – Molekulární vodík. Zveřejněno 14. 12. 2012

Recovery with HydroFX – Molekulární vodík

Je první svého druhu – zažijte si tu sílu molekulárního vodíku v našem úžasném produktu

7.2 Recovery with HydroFX® je unikátní mix minerálů, jež vylučují vodík v redoxních reakcích. Proces na výrobu HydroFX®, v současné době očekávající patentování, byl vyvinut lékaři, chemiky a vědci s 30letou zkušeností v oboru. Tato patentovaná směs byla klinicky testovaná, aby uvolňovala molekulární vodík, produkovala negativní redox potenciál, vytvářela nekyselý, zásaditý efekt a zvyšovala hydrataci buněk.

Složení:

Fosforečnan vápenatý (198.00 mg), mikrokrystalická celulóza (139,50mg), uhličitan hořečnatý (70,875 mg), hořčík ve formě prášku (23,625 mg), stearan hořečnatý (16,65 mg) – stabilizátor, oxid křemičitý (1,35mg) – protispékavá látka

Nejlepší odpověď
cochee

A co je zvláštního na molekulárním vodíku? „Normální“ forma vodíku je dvouatomární molekula, H2. Pozoruhodné by naopak bylo, kdyby ten sračkol vyvíjel atomární vodík in statu nascendi a dokázal jej relevantní dobu jako atomární taky udržet.

Další odpovědi
anonym

…„v současné době očekávající patentování“…„Tato patentovaná směs“…
😁
BTW – …„klinicky testovaná“… – má atest?

Osobně to vidím na márketyngové kecy pro podporu nefunkční (v lepším případě) sra*ky, ehm – pardon, potravinového doplňku – které se, mimochodem, netestují ohledně účinnosti, ale jen nejedovatosti.