praliness

FACEBOOK PROBLEM

Prosím laskavě o odpověd. Nastavil jsem si používání facebooku i ve svém mobilu. Mám problém se svými přáteli. Na prohlížeči v mobilu vidím všechny mnou přidané přátele. V internetovém prohlížeči na PC však pouze 3 přátele z cca 50-ti. Ostaní nějak zmizeli. Znamená to, že musím znovu žádat o přátelství a opětovně tvořit seznam přátel v internetovém prohlížeči na svém PC ?
Dále jsem zjistil, že mi v kolonkách politické názory a vyznání byly vyplněny udaje a to přesto, že jsem si je tam nezadával. V čem je problém a kdo mi je tam mohl doplnit?
Děkuji za radu.

Odpovědi
anonym

samo se to neudělá.. někdo se vám dostal do účtu… doporučuju si změnit urychleně heslo.. a pokud všude používáte to a samé, tak i v dalších důležitých službách.. email atd..