Mončaa

Facebook a jeho budoucí hrozby

napsat co to facebook je a jak ovlivnuje lidi a co se stává

Nejlepší odpověď
benaja

Jak ovlivnuje lidi?Co se stava?Nic zvlastniho,pokud tam clovek nedava nic,co nechce,aby jini vedeli,videli,jinak neni nijak nebezpecny,fotecky se daji posilat pres meil,skype,jak rikam,je tam jen to,co tam sami zverejnite.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud kdekoli a nejen na fb dáš cokoli co nechceš, musíš počítat s následky, protože vše je zneužitelné. Vše je jen tvé rozhodnutí co, kde a komu sdělíš.
Já nevidím důvod proč při nějaké aplikaci na fb udávat kontakty z emailu. Pokud bych tyto kontakty uvolnil, vědí na fb s kým komunikuji a to přeci nepotřebuji.
Takže záleží na každém z nás co o sobě řekne světu.

GM

Neznáš kouzelné slůvko „prosím“?

anonym

Tady zase nejaky novopeceny novinar pise o tematu, kteremu nerozumi 🙂 … takhle se to dela, ne ? 🙂 vzhledem k tomu jakou odpoved ta otazka predjima, pisete tipuji pro blesk.