thepianist

Existují stránky, které vygenerují recept podle zadaných surovin?

Nemám tu v lednici dnes moc surovin a potřebovala bych tak nějak vytvořit recept podle zadaných surovin :D slyšela jsem, že existuje něco takového… poradíte prosím?

Odpovědi
Löwe

Myslím, že existuje aplikace na mobil, ale bohužel nevím, jak se jmenuje.

mosoj

Jist už budeš sama, nebo budeš potřebovat také program.

Luxx

http://www.to­precepty.cz/

např. tady se nabízí možnost zvolit suroviny

lota

O tom teda slyším poprvé… Ale zní to jako super nápad.

Dochy

O takové aplikaci jsem kdysi slyšel… že prý do toho někdo narval co vše má doma a jako možnost dostal „grilované sele“
MÁTE:
olej
paprika sladká
paprika pálivá
pepř
sůl
česnek
pivo
POTŘEBUJETE KOUPIT:
sele

😉

Luxx

:D