dust8

Existují nějaké cedule, značky s obrázky/názvy zeleniny, které by se daly umístit na zahradu, aby se vědělo, kde co je?

Např. se to hodí před sázením po zimě, ale i pro zlepšení orientace když nemusíte přemýšlet co kde je a jen kouknete na ceduli s názvem či obrázkem.

Odpovědi
paul1

Před několika lety jsme koupili v prodejně plastových výrobků bílé ceduličky 5×3cm, na které se dá psát obyčejnou tužkou a smazat, když to chcete změnit. Součástí ceduličky je zapichovací tyčka dlouhá 15 cm