Kepler

Existuje už komerční letadlo pro pro přepravu lidí, které je schopno bez mezipřistání doletět 20 000 km?

Což je vlastně největší možná vzdálenost na Zemi.

https://pixaba­y.com/cs/rovi­ny-v%C3%BDlet-cesty-prozkoumat-841441/

Nejlepší odpověď
dubraro

Pravděpodobně ano. Nejdelší prakticky provozovaná linka je ze Singapuru do New Jersey, 16700 km, let trvá 19 hodin.
O letadle amerického prezidenta (Boeing 747) se uvádí, že dokáže uletět polovinu obvodu země s až 70 lidmi na palubě. Ve skutečnosti může zůstat ve vzduchu i několik dnů, protože může tankovat za letu.