Rokio

Existuje pojištění pohřbu, aby byl podle mých představ?

Dal bych pojišťovně peníze a ta by po mojí smrti zařídila, abych měl takový pohřeb, jaký chci.

Nechci být zpopelněn, protože bych se tak nedostal do nebe. Chtěl bych levný pohřeb hezky pod zem.

Odpovědi
df

Fyzické tělo nemá nic společného s duchovním životem mezi smrtí a dalším zrozením. Hmotné tělo je důležité během fyzického života od narození do smrti, pak už chuj s ním. Můžeš oznámit svým příbuzným a známým, jak si přeješ, aby bylo naloženo s tvou hmotnou schránkou a pak už jen doufat, že to dopadne podle tvých plánů.

Co si vlastně představuješ pod takovým pojmem ‘ jít do nebe ’ ?

Filip84

Ne, neexistuje.

Pokud chceš mít jistotu, sepiš testament formou místopřísežného zápisu u soudního notariuse, v úschovu mu vlož peníze na to pohřebné, a pokud to zaplatíš, notarius zařídí to, aby ten pohřeb proběhl podle Tvých představ.

elkon

Jsi naivní, když tě nespálí, tak tě sežerou červi.