kostikosd

Existuje nějaký seriózní výzkum zabývající se zdravotními důsledky 5G sítí?

A nebo to bude stejné jako s DDT? Až se všude rozšířilo jeho používání, tak se teprve začalo zjišťovat jaké dalekosáhlé dopady má na celý ekosystém a živočichy???

Odpovědi
Edison

Ano. Nemá o nic jiné důsledky než 4G, 3G a jiné rádiové systémy podobných kmitočtů a intenzit. A věř, že jich tady je podstatně víc, než si myslíš.

Mc Merkurion

… nejlepší výzkum je panika … se vodstěhuj na samotu, tam nic neškodí … srovnávat to s DDT je trošinku mimo …

Ametyst

Ian Crane cituje seriozní výzkumy: 1/6 část https://www.y­outube.com/wat­ch?v=As77YMghs3s&lis­t=PLOtV6WU5Aw­RyujbHQEPMJCPFL8Xm-EhcC

Pepa25

Jen pro upřesnění: vy máte šíření podobných odkazů jako práci nebo jen zábavu? Fakt by mě zajímalo, kdo rozesílá odkazy na videa s pár tisíci shlédnutí …

Edison

Většinou jejich autor, nebo přisluhovač. Pak už je spoléh na hloupost. Ta stačí na to, aby to rozesílali i další.

Edison

A z hlouposti za to ani nic nedostávaj. Tohle rozesílat jinak, než z hlouposti by totiž jinak stálo fak slušnej balík. Ale hlouposti je na světě dost a dost. A přilep k tomu nějakou tu reklamu a hned se ti valej prašulky…

Pepa25

Každý večer, jak přes kopírák. Ať mi nikdo netvrdí, že tu neprobíhá trollí kampaň ve věci „5G“ …

Edison

Kdyby jen ve věci 5G… O dalších blábolech některých konkrétních userů ani nemluvím.