bolak

Existuje nějaký mechanismus, který by uměl automaticky zavírat a otevírat takovýto klasický potrubní kohout?

https://ctrlv­.cz/oIS7

Nejlepší odpověď
mosoj

To není kohout ale ventil !

Nahradit elektromagnetickým ventilem. Přijde tě to levněji, než nějaký servopohon, který stejně na tento ventil není.

Další odpovědi
anonym

Šlo by to, proč ne?! Já to používám při závlaze v určený den a hodinu!

http://www.eu­ronics.cz/ima­ge/product/800x800/36­4885.jpg

Mosoji, je t o kohout nebo ventil, tak proč ty výpady?

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=vodovod­ní+kohout&espv=2&biw=168­0&bih=935&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0CB8QsAR­qFQoTCMXVwbCCmscC­FUG1FAod9vMHug

bolak

mosoj: já tomu říkám kohout (kykyryký)

barbakan: jak to funguje, kolik to stojí, a hlavně jak to tam našroubuju? Potřebuje to elektriku, nebo který čert to pohání?

mosoj

Bez komentáře.

bolak

ještě že jsem neřek „kokodák“, to by byl trapas 😶

cochee

bolaku, i kdybys osobáku říkal 50 let náklaďák, tak nezměníš nic na tom, že je to osobák. A rozdíl v kohoutu a ventilu je, ne že ne a zrovna v tvém případě (automatické otevírání/zavírání) naprosto podstatný.

bolak

já vím, tak promiň :(