Michal Kole

Existuje nějaký legální způsob jak si opravit známky na maturitním vysvědčení po „letech“ od opuštění střední školy?

Např. když se otec nebo matka stydí před svými dětmi co měl sám za známky, tak by měl mít možnost si je opravit a třeba by mu to pomohla i najít si lepší práci.

Mě odmítli zaměstnanat pravděpodobně kvůli dvěma čtyřkám, protože pohovor začal „drhnout“ po ukázání maturitního vysvědčení.

Odpovědi
Fienir

Pokud budeš umět plavat, nemusíš se stydět a vezmou tě všude. GL

anonym

Samozřejmě, že ten způsob tu je. Vystudovat druhou střední školu, a podruhé maturovat. Nebo udělat vejšku, a pak nikoho maturitní vysvědčení nezajímá. Tebe odmítli zaměstnat z jiných důvodů, které jsou Ti velmi dobře známy.

bolak

kruttor: já kliknul na hvězdičku a na „následovat“, je to tak správně?

anonym

kruttor, pokud ti to vadí, tak nechápu proč reaguješ na otázku.