vivatis2-

Existuje nějaká verze minecraftu kde jsou třeba jenom zombí nebo jenom kostry?Prostě kde je co nejmín' nepřátel.

Odpovědi
Nanoon

V základní verzi MC je několik typu mobů – nejčastěji creepeři, zombie, kostlivci, poté méně častí ghasti a slimeové. Existují ještě packy, které nějaké přidají, ale ze by vysloveně ubrali, o tom nevím. V každém případě lze nastavit obtížnost na peaceful, poté by se příšery spawnovat neměly.