Avatar uživatele
annas

Existuje nějaká rada 2?

Vidím z okna, že dotyčná jede kolem našeho domu na kole, zastavila se a zvoní. Dnes nemám sílu na nějaké dohadování.

Sousedka naproti ji rovněž neotevřela.

Jen pro informaci.
Doplňuji:
Znova děkuji. Potřebovala jsem se svěřit. Slova od jiných opravdu pomohou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, Jahoda, vagra, rynek878, pekynka, Drap, anonym před 5025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Upřímnou soustrast.Tady je každá rada… Asi ji nebudete ochotna zastřelit?
Vyhýbat se,vyhýbat se,vyhýbat se.Třeba!!?? ji to přestane bavit?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

PANÍ ANNAS.MUSÍTE SE VZCHOPIT.KDYŽ NA VÁS BUDE MLUVIT,MUSÍTE JI PEVNĚ A ROZHODNĚ V AUTORITĚ PŘIKÁZAT: JESTLI MI NEDÁŠ POKOJ VYDÁM TĚ BENGOVI ABY TĚ SEŽRAL!!! A BUDETE MÍT POKOJ.
MYSLÍM TO VÁŽNĚ I KDYŽ SE NĚKTEŘÍ BUDOU BAVIT.---ZAJ-PO

Zdroj: DLOUHOLETÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zazvoni,otevre­te,vyslechnete a pak ji sdelte,ze jste ji chtela pozadat o totez,jestli to nepochopi,ma smulu,nikdy bych uz neotevrela.ale ze jsem doma,to bych chtela, aby videla.Pochopi brzy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Jste v opravdu těžké situaci. Máte hned několik možností. Buď jí prostě ignorovat a doufat, že časem odejde s doménkou že nejste doma, nebo se třeba koupete. Mužete také vyjít před dům a všechno jí vyříkat. Hlavně rychle a pozor na to, aby vám neskočila do řeči. Až domluvíte, může být reakce různé – buď začne mluvit ona a vy máte jedinou možnost, říci naschledanou a zabouchnout dveře – nebo zůstane stát jako obařená (reagujte stejně jak v předešlém pŕípadě), nebo odejde sama. v tom případě se vraťte domů. A ve všech třech případech si napusťte horkou vanu s mlékem, medem a popřípadě i s lupínky růží a dejte si alespoň na chvíli pauzu.

Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla, nebylo-li pozdě. Pokud ne, moc se omlouvám. S pozdravem a přáním hodně štěstí, vaše Fly.

Zdroj: Zkušenosti, život…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Pokud by nepřestala se zvoněním či házením kamínků do okna i po důrazném upozornění, myslím, velmi důrazném, nefyzickém upozornění, dělala bych „mrtvého brouka“. Pokud to lze, také jsou to již použila, vypnula jsem na chvíli zvonění zvonku.

před 5025 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek