dust8

Existuje nějaká klávesová zkratka pro Firefox, která by zavřela naráz všechny otevřené panely?

Bez zkratky se musí jinak myší označit libovolný panel a kliknout na volbu zavřít ostatní panely.

Zbytečně zdlouhavé. :) U slova zavřít je podtrženo písmeno „v“, takže nějaká zkratka musí existovat.

Nejlepší odpověď
Někdo_

To sice nevím, ale čas, který jsi dal psaním téhle otázky si to mohl najít na internetu. Zde je jedna stránka, kterou jsem našel, možná ti pomůže: https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/kla­vesove-zkratky

Další odpovědi
aliendrone

No nejsi ty „náhodou“ dust8? ;) :D :D :D ;)
To vážně používáš FF a NEVÍŚ, že když zavřeš všechna okna, tak FF UKONČÍŠ? :o :o Ergo zkus kliknout na ten „křížek“ v pravém horním rohu okna, je to mnohem jednodušší. ;) :D :D

Tudíž chceš-li FF ukončit (a za každou cenu to MUSÍ být klávesovou zratkou), použij shortcut pro ukončení > Ctrl + Shift + Q

Dotaz si prostě VYNUCUJE dostat hvězdu! :D :D :D :D

dust8

aliendrone: O tomhle řešení vím, ale zapomněl jsem jej uvést. Možná rychlejší, než klikat pravý tlačítkem a dát zavřít panely. Stejně si, ale myslím, že klávesová zkratka by byla nejrychlejší. :)

aliendrone

Nějak ti nerozumím, vždyť píši že „zavřít všechny panely“ = „ukončit Firefox“, ergo zkratka je „Ctrl + Shift + Q“ ;) :)

anonym

Eventuálně ALT+F4 pokud se spokojí jen s uzevřením všech panelů v rámci jednoho okna.