Avatar uživatele
Illines

Existuje kamaradstvi mezi muzem a zenou?

U mne to tak funguje 100procentne,jiz od mladi,ale jsou lide co tomu neveri?Jaky mate na to nadhled?Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym, ondra07, lenka.seda, anonym před 4470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud vás zajímají další názory, projděte si odkaz:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­120&q=kamar%C3%A1dst­v%C3%AD+mezi+mu%C5%BE­em+a+%C5%BEenou­&sa=Vyhledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Existuje, ale je vzácné.
A také to musí pochopit kamarádova partnerka.

geoorg – dovolím si nsouhlasit. Z bývalého partnera se po našem rozchodu stal kamarád. Kamarádíme se již hodně let. A i někteří „odmítnutí“ zůstali kamarády.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Existuje, sám mám několik kamarádek (a jen kamarádek) – a v rámci přátel jde o mé nejlepší přátele. Přece by se příroda nemazala s takovým propracováváním detailů a protikladů, kdyby mezi pohlavími šlo jenom o to jedno.
Samozřejmě došlo k nějakým těm intimním či přímo sexuálním úletům. Ale ty nezabránily tomu, abychom i nadále zůstali jen přáteli.

Btw toto téma se tu už řešilo mnohokrát, starší odpovědi viz v liště: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=p%C5%99%C3%A1tel­stv%C3%AD+mezi+mu%C5%BE­em+a+%C5%BEenou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

A proč by nemohlo být?Také jsem měl či mám taková přátelství,kterého jsem si vážil natolik, že i malý krůček nad by vše pěkné zbořil.Ale u některých jsem později zjistil,že z druhé strany byl ten krůček očekáván

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
geoorg

Ženy na kamarádství mezi mužem a ženou věří. Muži kamarádí pouze s ženami, které jim nepřipadají atraktivní.
Více ve videu
http://www.you­tube.com/watch?v=7MAm­Mn_GilY&featu­re=g-hist&context=G29e2866AH­TyWxrQAKAA

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=7MAm­Mn_GilY&featu­re=g-hist&context=G29e2866AH­TyWxrQAKAA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Absolutně na to nevěřím! Druhému do hlavy nevidíte a nikdy nevíte, zda to, co vy považujete za přátelství není ze strany druhého platonická láska. Osobně jsem dost mužů v životě pokládala jen za své vynikající přátele, ale časem ze všech vylezlo – i třeba po deseti letech, že po mě toužili jako po ženě. To, co já brala jako meze přátelství, oni brali jako přitažlivou nedostupnost, která se prý již dnes moc nevidí. Já myslela, že mám kamarády, ale vlastně to byli ctitelé. Proto pro mne dělali vše, byli vždy k dispozici, připraveni na pokec i pomoc. Já jim také naslouchala a pomáhala ale víc by mne nenapadlo. Většinou to z nich vypadlo, když se zaháčkovali jinde a oženili se. Podle mne to ale je normální a já bych na obdivu mužů k ženám, jejich galantnosti, slušnosti, taktu a jemnosti vůbec nic neměnila – ať se to nazývá třeba i kamarádstvím!

Souhlasím s Georgem – žena, která se muži líbí, nemůže být už z principu jeho kamarádka – první, co vidí při seznámení není její mozek, ale její vizáž. Pokud je to normální, zdravý chlap, určitě si hned neřekne: Jé, s tou se chci kamarádit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Volba mezi kamarádstvím a sexem je u muže trochu daná, jak se říká jen když nemyslí penisem, ale je logické že když nevyhledáváš ty příležitosti kde se mu ta volba komplikuje, tak muži myslí mnohem raději hlavou a je možné tak s nimi kamarádit neomezeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Existuje.Mám pár dobrých kamarádů,znán i jejich partnerky.Za dlouhou dobu co se známe,nikoho z nás ani nenapadlo,že by to mohlo být jinak.Poradí,po­mohou se vším.Dost lidí v okolí tomu nevěří,ale každý víme své a to je důležité.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Po přečtení některých názorů přemýšlím,že se kamarádů(známe se už skoro 40 let) přímo zeptám,zda mi stačí pohled do zrcadla,nebo se přímo schovat do skříně.Uznávám kritiku,umím být opravdu sebekritická,přesto jsem přesvědčena, že před těmi mnoha lety jsem na tom se svou vizáží nebyla až tak špatně.Jsou to skutečně „jenom super kámoši“!

před 4468 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
geoorg

ReHu, opět to ale vidíš z pohledu ženy. Viděla jsi to video? Myslíš, že kdybys těm odmítnutým projevila zájem, že by někdo z nich řekl „Co to děláš? Vždyť jsme jen kamarádi!“ Troufám si tvrdit, že by to žádný z nich neudělal. Pokud mi nevěříš, zkus to ;)

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

No právě, kdybych projevila zájem. Jenže já v nich vidím kamarády a jako sexuální objekt mě nepřitahují. Pokud já je ano, je to jejich věc.
Ale oni to unesli a chovají se jako kámoši. Vědí, že to tak je a bude.

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Odmítnuté kámoše milujeme nejvíce, protože je tu jasno, žádné sexuální dusno. A už jsem také slyšela že chtěl, ale když měl příležitost připadalo mu že by se sexem něco pokazilo. A i když jsem byla já ta odmítnutá, tak to byla moje slabá chvíle a jsem si jistá že by se něco hodně pokazilo v našem vztahu. Nemám ráda když někdo využije slabou chvíli.

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek