Lucy13

Existuje jiný způsob tapetování než lepení?

Potřebuji poradit, chci si dát tapetu za postel. Ale problém je to, že ji nechci lepit. Existuje ještě jiný způsob jak šetrně přidělat tapetu na zeď?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mě tak napadá,co jí orámovat(olištovat) a pověsit jí na hřebíčky,ale záleží na tom,jak velká je,tento způsob se více hodí pro fototapety.

Další odpovědi
aramah

Tapeta= lepit.

elektrikář

Přidělat jí na sololitovou desku, může se i orámovat lištou a zavěsit jako obraz.Záleží na tom jak velkou máte tapetu či plagát.Záleží k čemu má sloužit jako ozdoba nebo ochrana zdi.