22aa

Existuje bazar s MP4 přehrávačema na internetu a kde ho najít?

Dobrý den.
Mám problém sehnat libovolné bazary kde mají mp4ky a které posílají.
Většina bazarů se na nás vykašlou a flákaj se pivem a televizí.
Musím zakázat výrobu televizí aby už se sebou hodili ty bazary a s námi psali.
Píšou bazary emaily a volají: sbazar a bazoš mě napadl i od karla.cz ale mají u karla mp4ku jenom za 1200kč.
Prosím kde koupím mp4 a v jakém bazaru sehnat přes internet?
V mostě žádnou nemají v bazaru kamenném.
Nemusím si koupit novou mp4 (křáp) s modrými sluchátky na displeji nebo mp3 bez displeje?
22aa.

Odpovědi
Brblal

Já osobně bych z bazaru nic nekupoval, když se to dá koupit nové z Číny za nízkou cenu, nebo bych to koupil u některého našeho prodejce s plnou zárukou a prověřený typ s upgradem firmware.

ivzez

Internetové bazary nic neposílají. Jsou to jen inzertní portály,
které nabízejí místo pro inzeráty. Jednáš vždycky s konkrétním
prodávajícím, nikoliv s tím bazarem.

Na ty bazary si dej pozor.
Většina prodejců je poctivých a neokrade tě, ale najdou se mezi nimi
i takoví, kteří si řeknou o peníze předem a potom nic nepošlou.

anonym

Pravděpodobně proto že dnes si lidé jednoúčelové mp3 přehrávače už nekupují když mají totéž v každém chytrém telefonu. Každopádně zkuste aukro.cz, sbazar.cz, bazos.cz, letgo.cz a pokud tam nepochodíte tak už nejspíš nikde … mp3 přehrávače vzal čas stejně jako jednoúčelové navigace do auta, nemají už žádný smysl a obvykle trpí zastaralostí firmwaru, narozdíl od mnohem lépe a častěji aktualizovaného softwaru pro mobilní telefony.

22aa

A to si mám koupit místo značkový mp4 čínu z krámu nebo co?

22aa

Uživateli brblal. Proč vy doporučujete přehrávače s modrými sluchátky a nad ním je psané music nebo přehrávače bez displeje.
Já bych prosím chtěl značkovej přehrávač.

22aa

A navíc mp4 který mají místo lepšího firmwaru mi doporučujete křápy který mají na mp4 nadpis music a pod ním velký náhlavní modrý sluchátka.

22aa

Furt píšu jenom já blb z roku 1970.
Nevíte kde je bazar.
Furt vidím jen příspěvek odemě z roku 1980.
Hledejte abych mohl jíst mp4.

Edison

Na čom jedeš??? To musí bejt dobrej matroš…

22aa

Děkuji všem za všechen link. Mám dokonce k tomu od táty mp4 sony. Přišel dneska balíček. + Budu mít od adama mp4ku. + I od paní asistentky.

Edison

To by mě zajímalo, jak to chceš stíhat, čučet na všechno najednou…

22aa

Ahoj mám špatné zprávy. Adam už potřebuje jeho mp4. Má usb nabíječku.

22aa

  • Paní asistentka mi říkala že nemá mp4 ani ten brácha. Všichni používají klumpy pro 3 letý děti jménem android. A android je dětský operační systém kterej se rozbije a nejdou hry.