Dr. Avatar

Ebay hodinky

Viděl sem na ebay hodinky z USA má někdo zkušenosti s ebay ?
Doplňuji:
Tak to je super zpráva moc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

samá pozitiva, mohu jen doporučit… pokud si (tuším u ČSOB) zařídíte i ebyaácký platební systém PayPal, pak vše půjde ještě hladčeji; jinak většina po dohodě souhlasí i se zasláním hotovosti (v měně prodejce) v doporučeném dopise… podrazit Vás prodejci nemohou, protože nechtějí mít v profilu negativní hodnocení, takže i po této stránce to mají ošéfované výborně.

… nehledě na to, že Vás to vyjde nesrovnatelně levněji než kupovat v tuzemsku, a to i včetně poštovného.

Další odpovědi
HerbiG

jj quentos ma pravu .. same + u EBAy :) ja tam trebas koupil za 79 kc Sako :D uplne nove!!!!