frankie89

dýňová polévka – dýně hokaido a nebo máslová?

která z těch dvou je lepší na dýňovou polévku? Nikdy jsem jí nedělala, tak jsem se ptala kamarádů a každý mi poradil jinou, tak teď nevím. 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Obě dvě jsou použitelné. Každému chutná něco jiného. Ve výsledku neni moc velkého rozdílu. Zkus obě a po uvaření si vybereš.

Další odpovědi
manon

Ani jednou nic nezkazíš :)
Doplňuji:
Ale taky hlasuji za hokkaido.

Natttýsek

Lepší je hokaido skoušelajsem to a je fakt supreva doporučuji ti ju