Stepass_XD

Poradíte, jak mohu vyřešit funkčnost dvou monitorů u počítače?

Dobrý den všem. Mám menší problém. U počítače mám jenom jeden monitor. Když chci ale připojit druhý, tak počítač maximálně jeden celý den běží bez problémů a druhý den po přibližně hodině používání se objeví Blue screen od death. Nevim čím to je. Tipuji grafikou ale nejsem žádný mistr na počítače takže se radši zeptám. Předem děkuju za odpověď.😁

Dva monitory u počítače

Odpovědi
pan Straka

Takhle na dálku se špatně radí. V prvé řadě bych zkusil zapojit monitory do slotů v základní desce a nikoliv v grafické kartě. Když se problém bude opakovat, nejspíš půjde o problém mimo grafickou kartu. Když se problém vyřeší, pravděpodobně půjde o problém v grafické kartě (ale může jít třeba i o slot na grafickou kartu v základní desce a grafika může být přitom v pořádku).

Je to bohužel o neustálém testování a zkoušení nových možností.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.