I'm Tom

Pomůžete určit druh věty, větné členy a grafické znázornění věty BYLO MRAZIVÉ ÚNOROVÉ JITRO?

Dobrý den, mohl by mi někdo prosím pomoci určit Druh věty, větné členy a grafické znázornění věty BYLO MRAZIVÉ ÚNOROVÉ JITRO? Děkuji a přeji příjemný den ;)

Odpovědi
Kelt

Tak domácí úkoly se tady neřeší. A když máš problémy s vlastním jazykem, proč si dáváš do niku, že ovládáš angličtinu? Hoden potupy všech lidí, kdo se za svůj jazyk stydí.

quentos

Pomoci neznamená udělat něco za někoho. Nejdřív chceme vidět snahu. Jak bys to určil ty?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

I'm Tom

Dobrý den, určil bych to takto, avšak úplně se mi to nezdá.
https://imgur­.com/1aEwhko

I'm Tom

Dobrý den, nevidím žádný problém v tom zeptat se na otázku ohledně češtiny, ať už je nebo není do školy. Záleží opravdu na tom? Také nevidím problém s mým jménem v angličtině. Je to snad moje rozhodnutí a nemusí to značit, že se za svůj jazyk stydím ne? Osobně používám angličtinu více než češtinu a jako jazyk se mi zamlouvá více, avšak to neznamená, že se za češtinu nějak hanbím. Nechápu proč jsou lidé hned útoční. Jestli nechcete odpovídat, prostě si hleďte svého. Děkuji ;)