Kepler

Dotkl se už vás nedostatek nějakého zboží?

Mně se už 2× stalo, že e-shop neměl dané zboží skladem a nevědí, kdy jej dostanou. Oba shopy do odůvodňovaly současnou epidemií.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, ale s pandemií to nesouviselo. Občas na mě vyskočí nějaká reklama nebo reklamní e-mail, obrázek zaujme a po rozkliknuti není skladem. To na*ere 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Počítám, že zhruba 25% e-shopů jede systém „máme skladem u dodavatele“. ;) :D :D

da ny

Nikdy, nikde, v ničem.
Pokud objednám zboží z e-shopu, u kterého je uvedeno „skladem“, dorazí do 3 dnů do zásilkovny/ba­líkovny.

mosoj

A co je na tom divného? Letecká přeprava zatím téměř nefunguje. Lodní zatím nedostatečně. Výroba také všude ještě nejede. Běžně nejsou náhradní díly dovážející se z Asie, ale všude je ještě nějaký problém. Sklady jsou prázdné.

Alesh

Já jím z pečiva prakticky jen celozrnné knäckebroty. Většinou kupuji ty, co mají v Kauflandu. Vždycky jich tam mají několik krabic. No, jak začala ta chřipečka, tak vystresovaní ovčané je vykoupili úplně do mrtě. Tak jsem byl nasr… normálně si to nekoupí, vedle plné regály normálního pečiva a oni mi vykoupí to „moje“.

Magix.cz

Klasika. [Aliendrone] to vystihl, myslím, správně.