Avatar uživatele
AMYSUN

DOTAZNÍKY OD NEZAMĚSTNANÝCH

Ahojky, v rámci své Bakalářské práce, bych potřebovala vyplnit dotazníky od nezaměstnaných, byl by někdo ochoten vyplnit? Moc by to pomohlo, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A není schůdnější zajít na Úřad práce? Tam máš plno subjektů pohromadě, čekajících celý den a ještě budou rádi, že ve své beznaději mohou být k něčemu užiteční.
Kromě možných výhrad od konzultanta o nesystémovém sběru dat, by ses zde stejně dostávala do kolize s kodexem o zneužití komunity pro osobní prospěch.
P.S. Což nevylučuje možnost nabídek do tvého profilu, ale mimo formát webu.
Doplňuji:
Oproti vyplnto.cz, je to zdarma a zároveň si sama můžeš moderovat průběh i relevantní respondenty.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MadAnnie

Poradím ti www.vyplnto.cz, když budeš mít dotazník v el. podobě vytvoř na fb „událost“ a přidej své přátelé (studenty i zaměstnané), oni ten tvůj dotazník budou šířit dále a uvidíš, že brzy budeš mít potřebný počet respondentů.

Taky jsem to tak dělala a za 2 dny jsem měla 170 respondentů 🙂

Zdroj: www.vyplnto.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adéla Joon

Ano, proč ne? :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
AMYSUN

Na Úřad prace se mi moc nechce, přece jenom mi přislo lepši, když lide budou mít dotazník doma v klidu a vyplní ho, až budou mít čas :)
A nechtěla bych se dostat do konfliktu s některými občany, né všichni jsou ochotní vyplňovat dotazník :)

před 4423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

  1. Žádná profesionální výzkumná agentura se neobejde bez průzkumů v terénu. To je jednou z podmínek vypovídající hodnoty dle zadání objednatele.
  2. Od obhajovatele bakalářské práce se očekává i určitá samostatnost, krestivita a schopnost osobního zainteresování na tématu a jrho angažovanosti.
  3. Námitka, že někomu by se nemuselo chtít odpovídat je zcela lichá. V praxi je přece běžné, že odpovídá jen ochotný vzorek.
  4. Internetová náhražka má mnohá úskalí, v anonymitě se lidé stylizují, neodpovídají po pravdě, takže hrubě zkreslují objektivní výsledek. A to nemluvě o mrtvých duších, kde vyplňují dotazníky úplně jiní lidé než skuteční nezaměstnaní. Proto má metodika přísná kriteria na věrohodnost a identifikaci požadovaného vzorku, ovšem při zachování garantované anonymity.

Při té tvé metodě, by ti to zákazník odmítl zaplatit jako nevěrohodný a zmanipulovaný průzkum.

před 4423 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek