AMYSUN

DOTAZNÍKY OD NEZAMĚSTNANÝCH

Ahojky, v rámci své Bakalářské práce, bych potřebovala vyplnit dotazníky od nezaměstnaných, byl by někdo ochoten vyplnit? Moc by to pomohlo, děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

A není schůdnější zajít na Úřad práce? Tam máš plno subjektů pohromadě, čekajících celý den a ještě budou rádi, že ve své beznaději mohou být k něčemu užiteční.
Kromě možných výhrad od konzultanta o nesystémovém sběru dat, by ses zde stejně dostávala do kolize s kodexem o zneužití komunity pro osobní prospěch.
P.S. Což nevylučuje možnost nabídek do tvého profilu, ale mimo formát webu.
Doplňuji:
Oproti vyplnto.cz, je to zdarma a zároveň si sama můžeš moderovat průběh i relevantní respondenty.

Další odpovědi
MadAnnie

Poradím ti www.vyplnto.cz, když budeš mít dotazník v el. podobě vytvoř na fb „událost“ a přidej své přátelé (studenty i zaměstnané), oni ten tvůj dotazník budou šířit dále a uvidíš, že brzy budeš mít potřebný počet respondentů.

Taky jsem to tak dělala a za 2 dny jsem měla 170 respondentů 🙂

Zdroj: www.vyplnto.cz

Adéla Joon

Ano, proč ne? :DD

AMYSUN

Na Úřad prace se mi moc nechce, přece jenom mi přislo lepši, když lide budou mít dotazník doma v klidu a vyplní ho, až budou mít čas :)
A nechtěla bych se dostat do konfliktu s některými občany, né všichni jsou ochotní vyplňovat dotazník :)

anonym

  1. Žádná profesionální výzkumná agentura se neobejde bez průzkumů v terénu. To je jednou z podmínek vypovídající hodnoty dle zadání objednatele.
  2. Od obhajovatele bakalářské práce se očekává i určitá samostatnost, krestivita a schopnost osobního zainteresování na tématu a jrho angažovanosti.
  3. Námitka, že někomu by se nemuselo chtít odpovídat je zcela lichá. V praxi je přece běžné, že odpovídá jen ochotný vzorek.
  4. Internetová náhražka má mnohá úskalí, v anonymitě se lidé stylizují, neodpovídají po pravdě, takže hrubě zkreslují objektivní výsledek. A to nemluvě o mrtvých duších, kde vyplňují dotazníky úplně jiní lidé než skuteční nezaměstnaní. Proto má metodika přísná kriteria na věrohodnost a identifikaci požadovaného vzorku, ovšem při zachování garantované anonymity.

Při té tvé metodě, by ti to zákazník odmítl zaplatit jako nevěrohodný a zmanipulovaný průzkum.