kvítko

Dotaz na nepřijetí do MŠ

Co dělat v případě, když nepřijmou dítě do MŠ v blízkosti bydliště?

Nejlepší odpověď
Marky71

Proti tomuto rozhodnutí lze podat odvolání, avšak ani to není zárukou následného přijetí dítěte. Jinak právní nárok zde není.

Další odpovědi
panenka

každá školka musí vzít do školky právě děti z města kde se školka nachází, a pokud mají pak volné místo můžou pak ještě vzít děti z okolních měst.takhle nám to bylo řečeno ve školce,když jsem dávala své děti.já ti můžu kvítko poradit podej proti tomuto rozhodnutí odvolání a bojuj