Elssir

Dotaz na lidi, co hrají Minecraft. Jde nějak přenášet úseky mapy?

například, když postavím v creative modu na rovinné mapě nějakou stavbu je nějaká možnost jak ji dostat i do normální vygenerované mapy? A prosím nepište, že si ji budu muset postavit znovu
Doplňuji:
Jde? Super a jak? Abych vysvětlil. postavil jsem komplex paláce a přilehlého městečka a rád bych to spustil jako server pro ostatní hráče, ale to bych to musel přehodit do normální mapy. Rovinka není pro hraní zrovna záživná. :)

Odpovědi
huxa

ano, jde
Doplňuji:
pomocí world editu či jestli se vyznáš trošku v javě překopírováním chun­ků

vivatis

V singlu je to trošku složitější ale v multáku je od toho worlod edit ale ten je i v sp jenže je to těžší