Maršmeloun

Dotaz na koupi koně?

Dobrý den chtěla bych chci své 13 leté dceři koupit koně, ale nechci být uvedená jako majitel, ale ona jak to probíhá při koupi to to někde podepíšu pokud víte napište předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
autacek

Se jasně říkalo, abyste lidi s tím nákupem jídla do zásoby neblbli!

Jinak s vlastnictvím zvířete je spojeno i spousta povinností, za které budete zodpovídat stejně vy, jako zákonný zástupce. Z tohoto titulu můžete vystupovat i při koupi koně, kdy budete zastupovat nezletilou, jako budoucího vlastníka.

Další odpovědi
Schluker

A otazka je kde? Kupte kreck, s timto pristupem je to maximum co zvladnete.