holdanz

Dostanu v Alze při reklamaci výměnou monitor v originální krabici?

Zdravím,
zajímalo by mě, zdali po vyřízení reklamace výměnou za nový kus dostanu nový monitor zabalený v originální krabici nebo stejně tak, jak jsem tam donesl ten starý. Původní nefunkční jsem jim tam nesl bez obalu, jen monitor a hdmi kabel.
Ptám se z důvodu, že pokud bych ho dostal v krabici, tak se neobtěžuji jet autem a dojedu tam z práce dvě zastávky tramvají.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

originálně zabalený

EMELOUN

originálně zabalený