eradaur

Dostal jsem na oficiální mailovou adresu

kterou používám při realizaci různých objednávek… MAIL, bez mailové adresy odesílatele, bez konkrétního názvu předmětu…úplně prázdný, nesmyslný. Mám obavy, zda se do počítače někdo nenaboural…je to možné? Díky za odpověď!

Nejlepší odpověď
Losos

Lidé jsou dnešními médii ze všech stran strašeni různými podvody, hacky, viry, vším možným .. je pravda, že člověk by tyto věci neměl zanedbávat, ale na druhou stranu, neměl by se tímto nechat ovlivnit tak, aby se pak bál všeho. Dostal se Vám do emailu jeden z mnohatisíců spamů, které lítají internetem, ale rozhodně bych se nebál nějakého nabourání vašeho počítače :) Takže buďte v klidu, takových emailů vám přijde ještě spousta .. opravdu ;) A 99% z nich vák nic neudělá .. a přece to 1% Vám nebude ničit poklidný den. Už tak je spousta věcí, které nás reálně ohrožují, ale tohle k nim nepatří.

Další odpovědi
GangstaHelper

Možné to je vždy, ale takto by se to asi neprojevilo. Ze všech stran slyšíte o počítačových hrozbách – poplašné zprávy. Plané. Nevěnujte tomu emailu moc velkou pozornost.