autacek

Dosáhne lepších výsledků v dopočítávání SD a HD na 4K a tedy lepšího výsledku Samsung, LG, nebo Google chromecast ultra?

Případně nějaké jiné řešení?

Odpovědi
anonym

nejlepší výsledky dosahují upscale algoritmy založené na vytrénovaných neuronových sítích, takže si pouze zjistěte zda konkrétní model televizorů disponuje metodou upscalingu na principu A.I. (neuronové sítě). Tyto totiž narozdíl od generických algoritmů jsou schopny si „domýšlet“ že ten zelený flek má být asi trávník a opravdu dokreslí stébla trávy, ono trochu zní jako magie, ale neuronové sítě prostě podobných kouzel jsou schopny. Umí to s posledními modely televizorů snad všechny značky ale rozhodně nelze tvrdit že to umí všechny modely dané značky, takže je třeba zjišťovat a ptát se na konkrétní model.