DDarent

doporučily byste mi nějaký mini reproduktor k mobilu???

aby byli levnější.....ale aby z nich byl dobrej zvuk.....asi tak nad 400kč

Nejlepší odpověď
Elk

Já už léta používám na svůj mobil reproduktory Sony a jsou i přez prostředí, kde je hodně prašno stále ve výborněm stavu. Jsou veliké asi jako dvě krabičky od sýru na sobě a tehdy stáli cca 1000 Kč. Jsou prachuvzdorné a mají chromovou membránu.
Tom004 dal přesný odkaz – ty od SonyEricsson – to je přesně ten typ – super!

Další odpovědi
tom004

Třeba si vybereš.

Zdroj: http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/mini-reproduktory.html