KvapilTT

Doporučíte skvělou únikovou hru?

čau všichni, byl jste někdo z vás na nějaké únikové hře? Chtěl bych někam takle vzít bratra. Tak mě napadla ta úniková hra, dost jsem o tom slyšel, myslím, že bysme se vyřádili. Ale nevím kam na ni zajet. Kde kdo byl, kde je to fakt super?

Odpovědi
iceT

Na žádné jsem nebyla, ale v Olomouci je.
http://www.es­capeplan.cz/cs/

Bob2

Hele tak za mě jednoznačně v Praze toto: https://www.min­dmaze.cz/cz
Absolvoval jsem tyto hry několikrát na různých místech, ale tady mi to přišlo absolutně nejlepší ;)

Jakub Tlapal

Čau, my jsme si zaplatili s kolegy únikovou hru od https://firmspor­t.cz/ v Praze a byla to naprostá pecka. Nikdy jsem na ničem takovém nebyl, tak jsem nevěděl co od toho čekat a nakonec jsme to zvládli takže dobrý 😁 . Už jsem se domlouvali, že zas někdy půjdeme, abychom utužovali kolektiv i jinak než jen u piva 😁 .

KvapilTT

Tak jsme včera byli s bráchou v tom Mindmaze a musím říct, že perfektní !! Oba jsme byli víc, než mile překvapení 🙂
Fakt je to jako dobrý, nečekal jsem to 🙂 Brzo musím jít zase, domluvím nějakou partu a půjdem.
BTW dík za to doporučení.

KvapilTT

Bobe díky za doporučení, byli jsme tam! A byla to bomba. Hned jak budu moct jet do Prahy, tak vyrazíme znovu.

KvapilTT

Tak to jsou na různých místech, městech v ČR. Ale zajímá mě vlastní zkušenost. Bobe2 perfekt, díky za příspěvek. Mrknu na to.

Bob2

Rozhodně tam zajedte…stojí to opravdu za to ;)
I jako dárek si myslím, že perfektní, mají dárkové poukazy.

Bob2

Rozhodně tam zajedte…stojí to opravdu za to ;)
I jako dárek si myslím, že perfektní, mají dárkové poukazy.