bart2000

Doma se mi někde ztratil tablet. Nevíte nějakou aplikaci, která by mi ho pomohla najít?

Hledal jsem skoro všude, ale nic jsem nenašel. Tablet nemá SIM kartu a ani na něm nemám nainstalovanou žádnou aplikaci, která by mi pomohla ho najít. Jinak jedná se o tablet Samsung Galaxy Tab 2.

Nejlepší odpověď
anonym

Bude tam, kdybys to nečekal. Co třeba lednice nebo mrazák?

Další odpovědi
anonym

Típni ten joint

redy

Doma ? Tak buď v klidu – doma se nic neztratí 🙂

iwrana

Jestli máš sourozence,tak se zeptej,jestli si ho nepůjčili.

klumprt

Zavolej jiným hlasem na linku 158, že v tvém bytě je ukryto kilo kokainu. Do dvou dní, přijde parta, která ti najde i to, o čem jsi vůbec netušil, že tam máš. 🙂

QuadCore

Takové aplikace sice existují, ale fungují, jen když je do tabletu nainstaluješ PŘEDTÍM než se ti ztratí. Nezbyde než hledat, vzpomínat, kde jsi ho viděl naposledy, nebo případně použít detektor kovů…

alexandra

Tak budeš muset asi hledat všude a ne skoro všude.Však on se najde,ale musíš hledat na nepravděpodobných místech.Nebo třeba taky za postelí,nebo ve skříni mezi věcmi.Pak dej vědět do diskuze,kde byl.

gecco

Klumprt – jenom, aby tam nenašli i ten koks…
😉