Dokážete si pomoct sami? Nebo je pro Vás důležitý mít kamarády?

Nejlepší odpověď
Edison

Kamarádi jsou důležití. Přátelé ještě důležitější. Ale co to jde, snažím se spoléhat sám na sebe.

Doplnění: Ostatním nepomáhám proto, aby mi to někdy opláceli. Od ostatních očekávám totéž. Pomáhat se má s tím, že za to neočekávám vůbec nic, ani vděk.

Další odpovědi
Rokio

Každý je svého štěstí strůjcem. Snažím se být soběstačný a v případě, že jsem na někom závislý, nebo mi někdo pomůže, či mě vytáhne z bryndy, tak mu to oplatím. Když jsem toho schopen, tak druhým také rád pomůžu a když může, své přátelům vytáhnu trn z paty.

Podle mě je podstatné mít lidi, na které se můžu obrátit. Přátelství je důležité.

zjentek

Já to nedokážu a tak chodím sem!

zjentek

;)

anonym

No počkej, já to mám třeba tak, že si sem přijdu zeptat sám za sebe. Dokážu si poradit sám tím že se zeptám jinde. A to je tady.
Spíš je to myšleno tak, jestli svoje problémy si dokážeš vyřešit sám, nebo musíš jít a nechat si poradit od kamarádů, kteří ti řeknou co a jak.
Špatně jsem otázku položil, 2× upravil a už jsem to dále upravit nemohl.