Mr. Marek

Dokážete si dnes utvořit vlastní politický názor, aniž byste konzumovali články mediálních plátků?

Odpovědi
Nassin

Ano, nejen politický.

Funna

jasně…stačí si parkrát pustit jednání z poslanecké sněmovny… ,–)

paul1

Názor si určitě udělám na cokoliv, i na politiku i bez různých článků, stačí se dívat trochu okolo sebe a mít aspoň minimum poznatků o tom, jak to běží za hranicemi.

elkon

Ano a hlavně nečtu přiblblé články dezinformačních webů, které ovlivňují ty, kteří nemají vlastní úsudek a „žerou vše i s navijákem“. Ne, že by na mě měly vliv, ale tak akorát mě nas*rou. Příkladů je dost i zde.

plebs

Jsem překvapen jak většina národa je přesvědčena o jedná pravdě i když Belling, Spiegel, Respekt i BIS jsou jsou jenom informační centra. Důkazy dávají vyšetřovatelé, centrála proti zločinu a rozhodne soud.
Ještě více obdivuji, když Senát míní podat žalobu k ÚS na Presidenta ČR ohledně velezrady je pravděpodobně problematické pro některé politiky pochopit Ústavu.

Pepa25

Na takto položenou otázku je odpověď ano i ne. Politický názor každého je formován okolím, zkušenostmi a různými informacemi nejen z médií, takže se zdá, že „ano“ je jasná odpověď. Na druhou stranu vzhledem k tomu, že osobně se s politiky stýká minimum lidí, tak jejich slova, postoje a činy jsou a musí být zprostředkovány médiemi, takže odpověď je i „ne“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.