Avatar uživatele
Mr. Marek

Dokážete si dnes utvořit vlastní politický názor, aniž byste konzumovali články mediálních plátků?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 1112 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Ano, nejen politický.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

jasně…stačí si parkrát pustit jednání z poslanecké sněmovny… ,–)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Názor si určitě udělám na cokoliv, i na politiku i bez různých článků, stačí se dívat trochu okolo sebe a mít aspoň minimum poznatků o tom, jak to běží za hranicemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano a hlavně nečtu přiblblé články dezinformačních webů, které ovlivňují ty, kteří nemají vlastní úsudek a „žerou vše i s navijákem“. Ne, že by na mě měly vliv, ale tak akorát mě nas*rou. Příkladů je dost i zde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Jsem překvapen jak většina národa je přesvědčena o jedná pravdě i když Belling, Spiegel, Respekt i BIS jsou jsou jenom informační centra. Důkazy dávají vyšetřovatelé, centrála proti zločinu a rozhodne soud.
Ještě více obdivuji, když Senát míní podat žalobu k ÚS na Presidenta ČR ohledně velezrady je pravděpodobně problematické pro některé politiky pochopit Ústavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Na takto položenou otázku je odpověď ano i ne. Politický názor každého je formován okolím, zkušenostmi a různými informacemi nejen z médií, takže se zdá, že „ano“ je jasná odpověď. Na druhou stranu vzhledem k tomu, že osobně se s politiky stýká minimum lidí, tak jejich slova, postoje a činy jsou a musí být zprostředkovány médiemi, takže odpověď je i „ne“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet