Lukas27

Dokáže naprostý amatér vytvořit stránku ve Wordpressu?

Odpovědi
anonym

domnívám se že ano, není to o mnoho složitější než byla kdysi registrace blogu a psaní článků v něm. Samozřejmě záleží hodně na tom jaké jsou vaše konkrétní požadavky, pokud vám jde jen o naprostý základ (mít kam psát články a kam publikovat přílohy a galerie) zprovozní to za vás často i samotný hosting, pokud si vyberete takový, který to bez příplatku nabízí. Viz https://kb.we­dos.com/cs/web­hosting/adminis­trace-webhosting/web­hosting-instalator-aplikaci/

Hufnágl

Určitě i amatér dokáže vytvořit web ve WordPressu. I já jsem začínal od píky, a dnes už dělám stránky nejen pro sebe, ale i pro druhé. Doporučil bych pro tvorbu webu forpsi.cz

anonym

Na wedos hostingu je teď nově i instalátor ve webové klientské sekci. Takze jedním klepnutím na svůj hosting nahrajete čistou instalaci WordPressu, těžko to už může být jednoduší. Pokročilejší zásahy či vývoj vlastních WP pluginů už ale přeci jen nějakou znalost vyžadují. Pokud se ale spojíte jen s tím co už je hotové, bude to velmi jednoduché.