Mirrorwoman

Dokázali byste sestavit větu ze slovních druhů?

Dokázali byste sestavit větu z těchto slovních druhů? Nevím si s nimy rady.
10 3 6 5. (citoslovce,záj­ména,příslovce,slo­vesa.)

Nejlepší odpověď
MacChill

Hej ty, staře vypadáš :D

Další odpovědi
barnajka

Jupí, já opravdu vyhrál! :))

tom004

Pro INVETAX: Do školy jsme chodili možná proto,že se Vaše věta dá napsat i takto: Takové blbosti už si ze školy dávno nepamatuji. Nechápu proč, a hlavně k čemu, jsme se takové zařazování vůbec učili.

Pavel1212

Fuj, ty děsně smrdíš!

iwetax

Takoví blbosti už si ze školy dávno nepamatuju. Nechápu proč a hlavně k čemu jsme se takoví zařazování vůbec učili

Deli

Au, to strašně bolí!