Dojídáte jídlo po partnerovi – partnerce v restauracích?

Odpovědi
anonym

Takový čuně nejsem.
U vedlejšího stolu měli lepší jídlo.

lexx

no jéje…i z cizího, hlavně dyž je zadarmo

anonym

pokud je to v normální restauraci, tak si dám, protože jedna porce je pro mě málo. v luxusní bych to neudělal, nejsem buran 😁

gecco

Ne…
A nedojídal jsem ani po dětech – nejsu popelnica…
😉

arachis

Po parnerovi nemám co,ale kdyby zbylo,tak určitě,po dětech také. Ale doma si to musí dobaštit každý sám,třeba později.

Lamalam

Ne, manžel dojídá po mně.

anonym

Jugare, já za to nemůžu, že partnerka ti byla odporná, ale že bys loudil od hostů u vedlejšího stolu…, mi přijde velice, ale velice nedůstojné inteligentního člověka, ale jak jsi ně+kde psal: proti gustu, žádný dišputát!

anonym

Partnerka seděla u vedlejšího stulu,troubelíne.
Náš stůl byl plnej dětí.

anonym

KANIBALE PEDOFILNÍ!

gecco

😉